Dnes: Mayer vs Farias o titul WBO!

Neporažená světová šampiónka Mikaela Mayer má před sebou první obhajobu titulu WBO v super pérové váze. V noci ji vyzve Erica Farias z Argentiny! Přímý přenos na Sport 1!

DNES – Virgin Hotels, Las Vegas, USA
Super pérová váha
Mikaela Mayer vs Erica Farias
Přímý přenos na Sport 1!

Neporažená americká jednička a světová dvojka super pérové váhy Mikaela MAYER (14-0-0, 5 KO) a argentinská jednička a světová trojka super lehké váhy “La Pantera” Erica FARIAS (26-4-0, 10 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světový titul organizace WBO!

Vážení
Mikaela Mayer: 58,9 kg
Erica Farias: 58,2 kg

Třicetiletá úřadující šampiónka Mikaela Mayer získala světový titul ve svém posledním zápase loni 31. října v Las Vegas, kde vyzvala tehdejší šampiónku z Polska Ewu Brodnickou. Polka však neudělala váhu a o pás přišla už před samotným zápasem.

Nicméně domácí Američanka duel jasně ovládla a polskou boxerku jasně vybodovala 99:89 a 2×100-88. Nyní má před sebou první obhajobu a do cesty se ji postaví o šest let starší argentinská boxerka Erica Farias.

Ta v minulosti držela světový titul v lehké a super lehké váze. Avšak poslední dva zápasy s Američankou Jessicou McCaskill prohrála na body a v ringu nestála skoro dva roky. Dnes v noci se vrací hned do titulové bitvy, ale bude to mít hodně těžké.