Dnes: Magdaleno vs Vicente a Lopez vs Coria!

Top Rank má pro nás druhý galavečer v Las Vegas na kterém uvidíme 4 čtyři zápasy. Především v ringu bude bývalý světový šampión v super bantamové váze Jessie Magdaleno! Galerie a video z vážení!

Dnes – The Bubble, MGM Grand, Las Vegas
Super pérová váha
Jessie Magdaleno vs Yenifel Vicente

Americká trojka a světová šestka Jessie MAGDALENO (27-1-0, 18 KO) a jednička Dominikánské republiky „The Lightning“ Yenifel VICENTE (36-4-2, 28 KO) se utkjí v zápase vypsaném na deset kol!

Vážení
Jessie Magdaleno: 57,9 kg
Yenifel Vicente: 57,3 kg

Magdaleno se stal v roce 2016 šampiónem organizace WBO v super bantamové váze, když jednoznačným způsobem vybodoval Filipínce Nonito Donaira (40-6-0, 26 KO).

Pás následně dvakrát obhájil a v roce 2018 o něj přišel, když jej v jedenáctém kole knockoutoval rodák z Ghany Isaac Dogboe (20-2-0, 14 KO). Po této prohře přešel Američan do pérové váhy kde o rok později získal americký titul organizace WBC (USNBC).

Dnes si odskočí do super pérové váhy, kde v deseti kolech vyzve bývalého šampióna Dominikánské republiky. Jessie Magdaleno je jasným favoritem duelu a předpokládá se, že by měl vyhrát před limitem.

Dále na galavečeru uvidíme souboj o titul severní Ameriky NABF v pérové váze Adam Lopez vs Luis Coria, Šestikolovou bitvu v lehké váze Eric Mondragon vs Mike Danny Sanchez a čtyřkolový zápas Gabriel Muratalla vs Fernando Robles.

Stejně jako před dvěma dny se bude i tento galavečer konat bez účasti diváků. I moderátor Joe Tessitore bude celý galavečer moderovat ze studia ESPN.

Jedná se již o druhý galavečer ze série galavečerů v Las Vegas, které pořádá promotér Bob Arum a jeho promotérská stáj Top Rank. Další galavečery jsou naplánovány na 16.6., 18.6., 23.6., 25.6., 30.6., 2.7. a 7.7.2020.