Dnes: Luis Ortiz vs Charles Martin!

Luis Ortiz vs Charles MartinPrvní galavečer nového roku nabídne parádní duely těžké váhy a tím Hlavním bude bude souboj bývalých šampiónu Kubánce Luise Ortize a Charlese Martina! Video z vážení v článku!

DNES – Seminole Hard Rock Hotel, Hollywood, USA
Těžká váha
Luis Ortiz 🇨🇺🆚🇺🇸 Charles Martin

Vážení
Luis Ortiz: 110,3 kg (7.11.2020 – 109,5 kg)
Charles Martin: 111,7 kg (22.2.2020 – 115,2 kg)

Dnes na první lednový den na nás čeká opravdu zajímavá bitva těžké váhy. Do ringu se postaví dva bývalý světový šampióni. Dvaačtyřicetiletý kubánský veterán „King Kong“ Luis Ortiz (32-2-0, 27 KO) a Pětatřicetiletý Američan „prince“ Charles Martin (28-2-1, 25 KO).

Ortiz v minulosti držel prozatímní světový titul organizace WBA, a neúspěšně bojoval o světový titul WBC s Deontayem Wilderem, kterému dvakrát podlehl před limitem v roce 2018 a 2019. Wilder jé zároveň jediným přemožitelem kubánského boxera.

Luis Ortiz vs Charles Martin

 

Charles Martin získal uvolněný světový titul IBF, když porazil ukrajinského bijce Vyacheslava Glazkova, který se v titulovém souboji zranil a následně ukončil profesionální kariéru. Hned v první obhajobě si vzal velké sousto a v Londýně se utkal s Anthony Joshou, který jej vyprovodil z ringu ve druhém kole.

Luis Ortiz vs Charles Martin