DNES: Lucas Martin Matthysse vs Viktor Postol o titul WBC na SPORT 1 HD!

Lucas Martin Matthysse vs Viktor PostolDnes nás čeká atraktivní zápas o titul WBC v super lehké váze mezi Lucasem Martinem Matthyssem a Viktorem Postolem. Zápas bude vysílat sportovní televize SPORT 1 HD!

DNES – StubHub Center, Carson, California, USA
Zápas bude vysílat v noci sportovní stanice SPORT 1 HD od 3:30
Super lehká váha
Argentinská jednička a světová dvojka „La Máquina“ Lucas Martin MATTHYSSE (37-3-0, 34 KO) a neporažená ukrajinská jednička a světová čtyřka „The Iceman“ Viktor POSTOL (27-0-0, 11 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBC!Lucas Martin Matthysse vs Viktor Postol

Vážení: 
Lucas Martin Matthysse: 63,2 kg
Viktor Postol: 63,2 kg

Od poslední porážky Lucase Martina Matthysse uběhli již dva roky, co ho v titulovém zápase velice těsně vybodoval Danny Garcia. Od té doby má na svém kontě tři výhry. Postupně zničil před limitem Johna Molinu, Roberta Ortize a v hodně těžkém duelu porazil na body 2x 115:113 a 114:114 Ruslana Provodnikova.
Dokáže Matthysse zastavit neporaženého Ukrajince, jenž zatím nedal svým soupeřům v profiringu jedinou šanci?
Rozdílů mezi oběma borci je hodně a výhody má na své straně právě Argentinec. Ať už jde o zkušenosti s těžkými zápasy nebo o knockoutový úder. Už při srovnání výher před limitem: Matthysse má z 37 zápasů 34 knockoutů a Postol pouze 11 KO z 27 zápasů.
Nicméně můžeme očekávat tvrdou bitvu, po které budeme znát nového šampióna této váhové kategorie organizace WBC, pokud zápas neskončí remízou.
Zápas bude vysílat od 3:30 sportovní televize SPORT 1 HD!Lucas Martin Matthysse vs Viktor Postol