DNES Londýn: Joshua, Eubank, Bellew a Chisora! STREAM!

Antohony Joshua vs Dillian WhyteDnes nás čeká spousta zajímavých galavečerů. Tak se pojďme podívat na ten Londýnský, kde bude hlavním duelem zápas v těžké váze mezi Anthony Joshuou a Dillianem Whytem!

DNES – O2 Aréna, Londýn – Velká Británie
⇒ STREAM ZDE ⇐
Těžká váha
Neporažená britská dvojka Anthony JOSHUA (14-0-0, 14 KO) a neporažená britská pětka „The Villain“ Dillian WHYTE (16-0-0, 13 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o tituly Commonwealth,  BBBofC British a mezinárodní WBC!

Vážení
Anthony Johua: 111,2 kg
Dillian Whyte: 112kg

Anthony Joshua proplouvá profi kariérou bez jediné ztráty.Všech svých čtrnáct dosavadních soupeřů zničil před limitem a chtěl by, aby se to povedlo i dnes.
Pro Joshuu je to již letošní pátý duel, což je pěkná porce zápasů. V dubnu knockoutoval ve 3. kole Jasona Gaverna, v květnu zničil technický KO ve 2. kole Raphaela Zumbano Lova, v ten samý měsíc zničil ve 2. kole i legendárního Kevina Johnsona a naposledy byl v ringu v září, když zničil v 1. kole krajana Gary Cornishe, kterému tak uštědřil první porážku kariéry!
Olympijský vítěz z Londýna, je tak jasným favoritem zápasu, ovšem jeho soupeř také není žádné ořezávátko.
Dillian Whyte stejně jako jeho krajan nenašel mezi profíky přemožitele a jeho knockoutový úder není o moc horší než ten Joshuuv. Whyte letos odbboxoval také stejnou porci zápasů a všechny též před limitem vyhrál.
V únoru knockoutoval ve 2. kole Marcelo Luize Nascimenta, v ten samý měsíc knockoutoval ve 4. kole Beka Lobjanidze, v srpnu v 1. kole knockoutoval Irineu Beato Costu Juniora a naposledy stál v ringu 12. září, když ve třech kolech nedal šanci Brianu Mintovi!
Kdo ovládne tento duel dvou neporažených těžkých vah z Británie?

DNES – O2 Aréna, Londýn – Velká Británie
⇒ STREAM ZDE ⇐
Křížová váha
Britská dvojka a světová osmička „Bomber“ Tony BELLEW (25-2-1, 16 KO) a Polská dvojka „Master“ Mateusz MASTERNAK (36-3-0, 26 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o Evropský titul EBU!

Vážení
Tony Bellew: 90,2 kg
Mateusz Masternak: 90 kgMateusz Masternak vs Tony Bellew

Tony Bellew po prohře v listopadu 2013 s kanadskou superstar  Adonisem Stevensonem ničí jednoho soupeře za druhým. Loni odboxoval 3 duely a všechny vyhrál nad nelehkými soupeři, především duel s Nathanem Cleverlym byl velice vyrovnaný a parádní souboj.
Letos zničil Ivicu Bacurina v 10. kole a  Arturse Kulikauskise v lkole pátým, jenže Polák Masternak je úplně jiná liga.
Mateusz Masternak získal 5. září Interkontinentální titul WBA, když zničil technickým knockoutem Brazilce Carlose Ailtona Nascimenta.
Nyní může získat Evropský pás EBU, ale bude to velice vyrovnaný a těžký boj.

DNES – O2 Aréna, Londýn – Velká Británie
⇒ STREAM ZDE ⇐
Střední váha
Britská jednička a světová osmička Chris EUBANK jr (20-1-0, 15 KO) a irská dvojka „Spike“ Gary O’SULLIVAN (22-1-0, 15 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě!
Původně se mělo boxovat o prozatímní pás WBA, ale Eubank nesplnil váhový limit.

Vážení
Chris Eubank: 72,4 kg
Gary O’Sullivan: 72,3 kg

Chris Eubank nesplnil váhový limit střední váhy a tak nebude jeho prozatímní pás WBA ve hře, ale počet kol zůstal na 12ti, což je docela zajímavé, spíše se takto změněné duely snižují na 10 kol.
Eubank získal prozatímní pás WBA letos v únoru, když v parádním duelu porazil technickým KO ve 12. kole ruskou trojku Dmitry Chudinova. V tomto zápase je jednoznačným favoritem na vítězství.
Titul obhájil 24. října proti Američanovi Tony Jeterovi, kterého zdemoloval ve 2. kole technickým KO.
Gary O’Sullivan nemá zdaleka tak bohaté zápasové zkušenosti jako britský hvězda Eubank. Za celou kariéru odboxoval pouze jeden zajímavější 12ti kolový duel a to v roce 2013, když jednoznačně na body podlehl Britovi Billy Joe Saundersovi 110:119 a 2x  109:120.

DNES – O2 Aréna, Londýn – Velká Británie
⇒ STREAM ZDE ⇐
Těžká váha
Britská trojka „Del Boy“ Dereck CHISORA (23-5-0, 15 KO) a chorvatská čtyřka Jakov GOSPIC (16-13-0, 12 KO) se utkají v 8mi kolové bitvě!

Vážení
Dereck Chisora: ???
Jakov Gospic: ???Dereck Chisorav vs Jakov Gospic

 

Dereck Chisora si zvýšil zápasové tempo, minulý týden porazail technickým knockoutem v pátém kole Maďara Petera Erdose a nyní jde jen po sedmi dnech do ringu znovu. Tentokrát se utká s Chorvatem Jakovem Gospicem, který spíše trochu lepším boxerům vylepšuje svými prohrami kladnou bilanci.