Dnes: Kovalev o titul WBO a Bivol o titul WBA!

Madison Square Garden Theater dnes v noci nabídne dva zajímavé titulové zápasy v polotěžké váze. Sergey Kovalev bude poprvé obhajovat pás WBO a Dimitry Bivol poprvé pás WBA! Galerie a video z vážení!

Dnes – Madison Square Garden Theater
Polotěžká váha
Sergey Kovalev vs  Igor Mikhalkin
Ruská jednička a světová dvojka „The Krusher“ Sergey KOVALEV (31-2-1, 27 KO) a ruská trojka a světová jedenáctka Igor MIKHALKIN (21-1-0, 9 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový pás WBO!
Kovalev má před sebou druhý duel od dvojité porážky s Andre Wardem. Nejdříve se 25. listopadu utkal s Ukrajincem Vyacheslavem Shabranskyym, kterého seřezal již ve druhém kole a získal zpět pás WBO. Nyní má tak před sebou první obhajobu světového pásu a jeho vyzyvatelem bude krajan Igor Mikhalkin. Dokáže Krusher pás obhájit?

Dnes – Madison Square Garden Theater
Polotěžká váha
Dmitry Bivol vs Sullivan Barrera
Ruská čtyřka a světová dvanáctka Dmitry BIVOL (12-0-0, 10 KO) a kubánská jednička a světová čtyřka Sullivan BARRERA (21-1-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový pás WBA!

Bicol za 3 roky v profiringu nepoznal hořkost porážky a v posledním zápase 4. listopadu získal plnohodnotný pás WBA, když v prvním kole knockoutoval Australana Trenta Broadhursta. Nyní však proti sobě bude mít úplně jiný kalibr. Kubánskou hvězdu Sullivana Barreru. Tento zápas nemá jasného favorita a bude velmi zajímavé sledovat, kdo tuhle očekávanou bitvu urve pro sebe.

Dmitry Bivol vs Sullivan Barrera