Dnes: Kincl vs Soldič o titul organizace KSW!

Patrik Kincl má před sebou třetí vystoupení v organizaci KSW. Dnes večer na galavečeru s pořadovým číslem 63 vyzve úřadujícího šampióna z Chorvatska Roberta Soldiče!

DNES – Varšava, Polsko
KSW 63
Velterová váha
Patrik Kincl vs Roberto Soldič
Fortuna kurz 3,77:1,27

Český bijec debutoval v polské organizaci loni v prosinci, když na galavečeru KSW 57 v prvním kole knockoutoval těžkého domácího fightera Tomasze Drwala. Letos v červnu si Patrik Kincl připsal druhé vítězství, když na galavečeru KSW 61 opět vyhrál před limitem. Poláka Tomasze Romanowskiho ve druhém kole na zemi umlátil a rozhodčí zápas ukončil.

Tyto výkony stačili českému bijci a by si řekl o titulový duel a KSW mu ho dá. 11. září vyzve úřadujícího šampióna z Chorvatska “Robocopa” Roberta Soldiče. Chorvat získal pás již v roce 2017 na KSW 41, když ve třetím kole ukončil Poláka Boryse Mańkowskiho. Na KSW 43 se Chorvat postavil k první obhajobě, ale ta se mu příliš nepodařila a s africkým zápasníkem Dricusem Du Plessisem prohrál ve třetím kole.

Na KSW 45 v říjnu 2018 došlo na odvetu, tu chorvatský bijec vyhrál ve druhém kole a vzal si zpět svůj titul velterové váhy. V květnu 2019 na KSW 49 pás obhájil, když zničil v prvním kole Poláka Krystiana Kaszubowskiho. Dnes ho tak čeká druhá obhajoba, dokáže Robocop i tentokrát obhájit, nebo si Kincl odveze titul do Česka?