Dnes: Kavaliauskas vs Zewski!

Hlavním duelem na galavečeru v Las Vegas bude souboj ve velterové váze o tituly WBO NABO a WBC Continental Americas Egidijus Kavaliauskas vs Mikael Zewski! Galerie a video z vážení v článku!

DNES – The Bubble, MGM Grand, Las Vegas
Velterová váha
Egidijus Kavaliauskas vs Mikael Zewski

Litevská jednička a světová sedmnáctka „Mean Machine“ Egidijus KAVALIAUSKAS (21-1-1, 17 KO) a kanadská dvojka a světová pětatřicítka Mikael ZEWSKI (34-1-0, 23 KO) se utkají v desetikolové bitvě o tituly WBO NABO a WBC Continental Americas!

Vážení
Egidijus Kavaliauskas: 66,5 kg
Mikael Zewski: 66,7 kg

Kavaliauskas loni v prosinci boxoval o světový titul organizace WBO s neporaženou americkou hvězdou Terencem Crawfordem. Litevský boxer dokázal vzdorovat šampiónovi devět kol a poté jej Crawford ukončil.

Dnes se tak vrací po tvrdé porážce a vyzve šampióna severní Ameriky Mikaela Zewskiho. Ten získal pás WBO NABO loni v červnu, když jasně vybodoval Abnera Lopeze z Mexika.

Následně v listopadu pásy severní Ameriky WBO a IBF obhájil, když v desátém kole ukončil dalšího Mexičana Alejandra Davilu. V dnešním zápase bude obhajovat pouze pás WBO a muže získal uvolněný titul WBC, taktéž ve verzi pro severní Ameriku.