Dnes: Jacobs vs Rosado na Sport 2!

Bývalý světový šampión Daniel Jacobs dnes v noci vyzve Gabriela Rosada. Galavečer vysílá sportovní televize Sport 2 ve 2 hodiny ráno! Galerie a video z vážení v článku!

DNES – Hard Rock Hotel and Casino, Florida, USA
Super střední váha
Daniel Jacobs vs Gabriel Rosado

Americká jednička a světová dvojka super střední váhy „Miracle Man“ Daniel JACOBS (36-3-0, 30 KO) a americká šestka a světová jednatřicítka střední váhy „King“ Gabriel ROSADO (25-12-1, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě!

Vážení
Daniel Jacobs: 76 kg
Gabriel Rosado: 76,2 kg

Daniel Jacobs přišel o světový titul ve střední váze loni v květnu, kdy jej těsně vybodoval mexický boxer Saul Alvarez. Po této porážce se Američan přesunul do super střední váhy.

V té na konci loňského roku vyzval Mexičana Julia Cesara Chaveze a byla z toho výhra v pátém kole. Nyní ho čeká krůček od titulové bitvy, ale nejdříve musí dnes v noci porazit krajana Gabriela Rosada.

Ten nikdy na světový titul nedosáhl. V roce 2013 jej v titulové bitvě zničil v sedmi kolech Kazach Gennady Golovkin a v tom samém roce také Američan Peter Quillin. Nyní stejně jako Jacobs zkusí štěstí v super střední váze.

Přímý přenos z galavečeru bude vysílat televize SPORT 2 od 2:00!