Dnes: Greer vs Plania v Las Vegas!

Promotérská stáj Top Rank dnes pořádá třetí galavečer v Las Vegas. Celkem uvidíme opět 5 zápasů a o ten hlavní se postarají Joshua Greer Jr vs Mike Plania! Galerie a video z vážení!

DNES – The Bubble, MGM Grand, Las Vegas, USA
Super bantamová váha
Joshua Greer Jr vs Mike Plania

Americká jednička bantamové váhy „Don’t Blink“ Joshua GREER (22-1-1, 12 KO) a filipínská pětka super bantamové váhy „Magic“ Mike PLANIA (23-1-0, 12 KO) se utkají v zápase vypsaném na deset kol!

Vážení
Joshua Greer Jr: 54,5 kg
Mike Plania: 54,2 kg

Šestadvacetiletý Američan Joshua Greer Jr se pohybuje v profesionálním ringu od roku 2015, kdy si také připsal jedinou prohru. Tehdy ho porazil aktuální neporažený Interkontinentální šampión organizace WBO super bantamové váhy, Američan Stephen Fulton (18-0-0, 8 KO)

V roce 2018 získal kontinentální americký titul organizace WBC, když v osmém kole knockoutoval Filipínce Giovanniho Escanera. Loni získal také titul severní Ameriky NABO, když ve velmi vyrovnané bitvě vybodoval krajana Antonia Nievese.

Mike Plania má v držení titul severní Ameriky IBF, který získal v posledním zápase loni v prosinci, kdy vybodoval Giovanniho Gutierreze. Jediná porážka přišla před dvěma lety od Juana Carlose Payana, který jej v zápase o Interkontinentální titul WBO jasně vybodoval.