DNES: Golovkin vs Murray a Fury vs Rudenko!

Golovkin vs MurrayDnes nás čekají v Monte Carlu 3 titulové zápasy a jeden velice zajímavý duel v těžké váze!

Salle des Étoiles, Monte Carlo – Monaco
Střední váha
Neporažená Kazašská a světová jednička „GGG“ Gennady GOLOVKIN (31-0-0, 28 KO) a Britská jednička a světová devítka Martin MURRAY (29-1-1, 12 KO) se dnes večer utkají o tituly WBA super, IBO a prozatímní pás WBC!

Vážení:
Golovkin: 72 kg
Murray: 72,5 kg

Golovkin stál v ringu naposledy loni v říjnu, když nedal svému soupeři Marco Antonio Rubiovi ani tu nejmenší šanci a již ve druhém kole ho poslal tvrdě k zemi a byl konec.
Murray boxoval naposledy také v říjnu, kdy v sedmi kolech porazil Domenica Spadu, kterů z důvodu tržné rány na oku nemohl pokračovat.

Fury vs Rudenko

Těžká váha
Velice zajímavý duel nás čeká v těžké váze, kde se proti sobě postaví neporažená Britská jedenáctka Hughie FURY (14-0-0, 8 KO) a Ukrajinská trojka Andriy RUDENKO (24-1-0, 16 KO). Zápas je vypsaný na 10 kol.

Vážení:
Fury: 105,4 kg
Rudenko: 110,3 kg

Fury naposledy boxoval loni v květnu, kdy jasně vybodoval krajana Danny Hughese a všichni ho kritizovali za slabý výběr soupeřů. Nyní se postaví proti ranaři z Ukrajiny a prakticky pro Furyho bude výhra znamenat postup o jeden pomyslný stupínek výše.
Rudenko loni v červenci poprvé mezi profesionály prohrál, ale byla to neskutečně vyrovná bitva, ze které se nakonec radoval jeho soupeř – neporažený Australan Lucas Browne!

Další zápasy galavečera:
Lee Haskins (30-3-0, 13 KO) a Omar Lamiri (13-1-0, 5 KO) si to rozdají ve 12ti kolové bitvě o Evropský titul EBU v bantamové váze!
Hekkie Budler (27-1-0, 9 KO) a Jesus Silvestre (30-5-0, 22 KO) se utkají o tituly WBA a IBO v minimální váze.

Galavečer budou vysílat:
USA – HBO
Maďarsko – DigiSport
Panama – RPC Channel 4
Austrálie – Main Event
Francie –  L’Équipe
Německo – SAT 1
Polsko – Canal+ Sport
Stream: Celý galavečer ŽIVÉPŘENOSY.CZ
S
tream: Hlavní zápas: ŽIVÉPŘENOSY.CZ

Na jaký zápas z tohoto galavečera se nejvíce těšíte?