Dnes: Gassiev vs Wallisch o asijský titul WBA!

Dnešní galavečer v Moskvě nabídne souboj v těžké váze o titul WBA Asia mezi domácím Muratem Gassievem a Němcem Michaelem Wallischem!

DNES – Dynamo Volleyball Arena, Moskva, Rusko
Těžká váha
Murat Gassiev vs Michael Wallisch

Ruská dvojka a světová sedmnáctka “Iron” Murat GASSIEV (27-1-0, 20 KO) a německá čosmička a světová čtyřiasedmdesátka Michael WALISCH (22-4-0, 15 KO) se utkají v desetikolové bitvě o asijský pás WBA!

Vážení
Murat Gassiev: 106,5 kg
Michael Wallisch: 102,6 kg

Původně se měl Gassiev ve svém druhém zápase v těžké váze utkat s jednačtyřicetiletým Američanem Kevinem Johnsonem (35-18-1, 19 KO). Jenže z důvodu pandemie byl Johnson vyškrtnut a dva dny zpátky byl ohlášen Němec Erkan Teper (21-3-0, 13 KO).

Jenže ani to nebylo definitivní a přišla další změna a do ringu se mu nakonec postaví pětatřicetiletý Němec Michael Wallisch. Ten stál naposledy v ringu letos v březnu, když v šestém kole ukončil technickým KO Knife Didiera z Konga.

Sedmadvacetiletý ruský bijec se vrátil mezi šestnáct provazů po dvouleté pauze loni v říjnu poté co v roce 2018 prohrál ve sjednocujícím boji s Oleksandrem Usykem a debutoval v těžké váze. Pro svůj první duel si vybral Albánce Nuri Seferiho, kterého zdemoloval již v prvním kole.