Dnes: Emanuel Navarrete vs Jeo Santisima!

Dalším velmi zajímavým duelem v Las Vegas bude bezesporu souboj o titul WBO v super bantamové váze Emanuel Navarrete vs Jeo Santisima! Video a galerie z vážení!

DNES – MGM Grand, Las Vegas, USA
Super bantamová váha
Emanuel Navarrete vs Jeo Santisima
Mexická a světová jednička „Vaquero“ Emanuel NAVARRETE (30-1-0, 26 KO) a filipínská šestka „Santino“ Jeo SANTISIMA (19-2-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o titul WBO!

Vážení
Emanuel Navarrete: 55,3 kg
Jeo Santisima: 55,3 kg

Úřadující mexický šampión získal pás WBO 8. prosince 2018, když jasně vybodoval 115:113 a 2x 116:112 rodáka z Ghany a doté doby neporaženého Isaaca Dogboe. O půl roku později následovala odveta, ve které Navarrete dominoval na celé čáře, dostal Dogboa dvakrát do počítání a rozhodčí zápas ukončil ve dvanáctém kole.

Následně přišli tři obhajoby, ve kterých opět Mexičan jasně dominoval a své vyzyvatele ukončil před limitem. Nejdříve ve třetím kole knockoutoval krajana Francisca De Vaca, poté ukončil Filipínce Juana Miguela Elorda ve čtvrtém kole technickým KO a naposledy loni v prosinci knockoutoval ve čtvrtém kole krajana Francisca Horta. Mexičan má skvělou formu a již drží neporazitelnost 25 zápasů v řadě.

Nyní ho čeká nebezpečný Filipínec, který prohrál naposledy v roce 2014 a má za sebou šňůru sedmnácti výher v řadě. Což ukazuje, že oba boxeři jsou ve skvělé formě a bude nás tak čekat skvělá štípaná. Obhájí mexický šampión opět svůj titul WBO?