Dnes: Dubois vs Joyce na Sport 1!

Neporažené těžké váhy Britských ostrovů Daniel Dubois a Joe Joyce dnes večer změří síly. Kdo pocítí první ztrátu profesionální kariéry? Zápas bude vysílat sportovní televize Sport 1!

DNES – Church House, Londýn, VB
Těžká váha
Daniel Dubois vs Joe Joyce

Neporažená britská šestka a světová jednadvacítka “Dynamite” Daniel DUBOIS (15-0-0, 14 KO) a neporažená britská pětka a světová sedmnáctka “Juggernaut” Joe JOYCE (11-0-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Evropský titul EBU, mezinárodní pás WBO a britské pásy BBBofC a Commonwealth!

Vážení
Daniel Dubois: 110,9 kg (29.8.2020 – 110,7 kg)
Joe Joyce: 117,4 kg (25.7.2020 – 122,5 kg)

Dnes se konečně dočkáme zápasu, jenž byl třikrát odsunut kvůli pandemii. Čekaní je tak u konci a dnes večer se rozhodne, kam se budou ubírat kariéry obou dnes ještě neporažených boxerů.

Daniel Dubois si letos odbyl povinný zápas s Holanďanem Ricardem Snijdersem (18-2-0, 8 KO). Zápas byl jednoznačnou záležitostí a britský dynamit svého soka ukončil již ve druhém kole.

Ve stejném duchu boxoval i Joe Joyce, který se utkal o měsíc dřív s Němcem Michaelem Wallischem (20-4-0, 13 KO). Němec vůbec na Brita nestačil a ten jej ukončil ve třetím kole.

Boj Dubois vs Joyce je také označován jako boj o Velkou Británii. Vítěz si odnese oba britské tituly a také prestižní Evropský titul EBU a mezinárodní titul WBO. Vítěz také bude moci pomalu vyhlížet titulový zápas.

Souboj bude vysílat sportovní televize Sport 1. Přímý přenos galavečeru z Londýna bude začínat ve 21:00. Hlavní duel večera nebude začínat dřív jak ve 23:00.