Dnes: Dubois vs Dinu o pás WBA!

Galavečer britského promotéra Franka Warrena dnes nabídne zajímavou titulovou bitvu o prozatímního šampióna organizace WBA v těžké váze! Přímý přenos na Premier Sport!

DNES – Telford International Centre, Telford, VB
Těžká váha
Daniel Dubois vs Bogdan Dinu
Přímý přenos na Premier Sport v rámci O2 TV! Start 19:00!

Britská sedmička a světová třiadvacítka “Dynamite” Daniel DUBOIS (15-1-0, 14 KO) a rumunská jednička a světová čtyřiašedesátka Bogdan DINU (20-2-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBA!

Vážení
Daniel Dubois: 109 kg (28.11.2020, 110,8 kg)
Bogdan Dinu: 118 kg (3.10.2020 – 110,6 kg)

Třiadvacetiletý britský boxer Daniel Dubois byl až do loňského roku neporažený. Vše se změnilo v titulovém souboji s krajanem Joe Joycem, se kterým se utkal o tituly WBC Silver, Mezinárodní WBO, Evropský EBU a britské pásy Commonwealth a BBBofC.

Ačkoliv byl Dubois velkým favoritem, tak Joyce využil svých zkušeností postupně a chytře Duboise ničil a zavřel mu oko a Dubois si v desátém kole klekl a nechal odpočítat.

Do cesty se mu dnes postaví čtyřiatřicetiletý Rumun Bogdan Dinu, kterého dokázali porazit jen dopingový obr Jarrell Miller a bulharská kobra Kubrat Pulev. Dubois je v tomto duelu jasným favoritem a neočekává se nic jiného než výhra před limitem. Vítěz si z ringu odnese prozatímní světový titul organizace WBA!