Dnes: Crawford vs Brook o titul WBO na Sport 1!

Dnes v noci nás čeká velmi zajímavá bitva welterové váhy. Terence Crawford a Kell Brook se utkají o světový titul WBO! Galerie a video z vážení v článku! Galavečer vysílá od 4:00 televize Sport 1!

DNES – The Bubble, MGM Grand, Las Vegas, USA
Velterová váha
Terence Crawford vs Kell Brook

Neporažená americká a světová dvojka velterové váhy “Bud” Terence CRAWFORD (36-0-0, 27 KO) a britská jednička světová čtyřka super velterové váhy “The Special One” Kell BROOK (39-2-0, 27 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o titul WBO!

Váženi
Terence Crawford: 66,3 kg
Kell Brook: 66,7 kg

Crawford stál v ringu naposledy loni 14. prosince, kdy technickým knockoutem v devátém kole ukončil litevskou jedničku Egidijuse Kavaliauskase a potřetí obhájil pás WBO ve velterové váze, kam přešel jako absolutní šampión super lehké váhy.

Na druhé straně Kell Brook boxoval letos v únoru, kdy před domácími fanoušky knockoutoval v sedmém kole dvaatřicetiletého Američana Marka Delucu.

Favoritem zápasu je bezesporu domácí neporažený boxer Terence Crawford. Dá se očekávat tvrdá bitva, Kell Brook se nedá zadarmo, ale předvídá se podobný průběh jako v prohraných zápasech s Golovkinem nebo Errolem Spence.