Dnes: Courtenay vs Bridges o titul WBA!

O uvolněný světový titul organizace WBA se dnes večer v Londýně utkají domácí Shannon Courtenay a australská vyzývatelka Ebanie Bridges! Galerie a video z vážení v článku! Přímý přenos DAZN!

DNES – Copper Box Aréna, Londýn, VB
Bantamová váha
Shannon Courtenay vs Ebanie Bridges
Přímý přenos DAZN

Britská jednička a světová dvanáctka „The Baby Face Assassin“ Shannon COURTENAY (6-1-0, 3 KO) a neporažená australská trojka a světová devětadvacítka Ebanie BRIDGES (5-0-0, 2 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světový titul organizace WBA!

Vážení
Shannon Courtenay: 53,4 kg
Ebanie Bridges: 53,1 kg

Sedmadvacetiletá domácí válečnice Shannon Courtenay se měla původně utkat o titul s krajankou Rachel Ball, která je také jediná její přemožitelka. Jenže Ball byla pozitivně testovaná na Covid a v zápase ji nahradí bujná fighterka z Austrálie, čtyřiatřicetiletá Ebanie Bridges.

Courtenay naposledy boxovala loni v prosinci, když ve Wembley ukončila v sedmém kole polskou reprezentantku Dorotu Norek. Nyní ji čeká první titulová bitva profesionální kariéry a do cesty se ji postaví neporažená Australanka.

Bridges stála v ringu naposledy před měsícem, kdy jednoznačně na body ovládla bitvu o Austrálii, když dokázala porazit pětatřicetiletou krajanku Carol Earl a získat tak národní titul.

O hlavní duel londýnského galavečera se postarají Conor Benn a Samuel Vargas, kteří se utkají o Kontinentální pás organizace WBA ve velterové váze!