Dnes: Commey vs Marinez!

V Las Vegas se v noci utkají bývalý světový šampión lehké váhy Richard Commey a neúspěšný vyzyvatel o titul Jackson Marinez. Zápas je vypsán na deset kol. Galerie a video z vážení v článku!

DNES – The Bubble, MGM Grand, Las Vegas, USA
Lehká váha
Richard Commey vs Jackson Marinez

Ghanská jednička a světová šestka „RC“ Richard COMMEY (29-3-0, 26 KO) a dominikánská trojka „El Fenix“ Jackson MARINEZ (19-1-0, 7 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Vážení
Richard Commey: 61,7 kg
Jackson Marinez: 61,5 kg


třiatřicetiletý Richard Commey získal světový titul organizace IBF v únoru 2019, kdy ve druhém kole ukončil ruského bijce Isa Chanieva. Pás obhájil téhož roku, kdy v osmém kole knockoutoval mexickou legendu Raymunda Beltrana.

Druhá obhajoba přišla v prosinci 2019 a do cesty se mu postavil neporažený Američan Teofimo Lopez. Ten byl na Commeyeho síly a Lopez jej ukončil technickým knockoutem již ve druhém kole.

Nyní má „RC“ před sebou první zápas po porážce s Lopezem a jako soupeře si vybral dominikánského soupeře Jacksona Marineze.

Marinez má na svém kontě pouze jedinou profesionální porážku, kterou mu uštědřil v posledním zápase loni v srpnu neporažený Američan Rolando Romero.

Oba boxeři se tak vracejí mezi šestnáct provazů po porážkách v titulových zápasů a tak mají obrovskou motivaci spravit si boxerský apetit. Favoritem duelu je bývalý šampión Commey.