Dnes: Chisora vs Parker o pás WBO!

Dereck Chisora a Joseph Parker se dnes večer v hlavním duelu britského galavečera utkají o Interkontinentální titul organizace WBO. Dokáže Chisora přetlačit bývalého šampióna? Přímý přenos na DAZN!

DNES – Manchester Arena, Manchester, VB 
Těžká váha
Dereck Chisora vs Joseph Parker
Přímý přenos na DAZN

Britská čtyřka a světová jedenáctka “War” Dereck CHISORA (32-10-0, 23 KO) a novozélandská jednička a světová devítka “Lupesoliai La’auliolemalietoa” Joseph PARKER (28-2-0, 21 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o interkontinentální titul WBO!

Vážení
Dereck Chisora: 113,6 kg (31.10.2020 – 115,9 kg)
Joseph Parker: 109,4 kg (27.2.2021 – 108,9 kg)

Sedmatřicetiletý Chisora naposledy boxoval loni 31. října, kdy na domácím stadionu ve Wembley po skvělém výkonu podlehl na body olympijskému vítězi a bývalému králi křížové váhy Oleksandrovi Usykovi.

Bývalý světový šampión organizace WBO, devětadvacetiletý Joseph Parker boxoval naposledy 27. února, kdy v souboji o Nový Zéland vybodoval krajana Juniora Fa a získal Orientální pás WBO.

Několik týdnů si Chisora a Parker vyměňovali názory přes sociální sítě a Parker dokonce zval Chisoru na zápas na Nový Zéland. Nakonec se do všeho vložil promotér Eddie Hearn a začali oficiální námluvy a domlouvání podmínek. Ty vyústili v dohodu a dnes se mohou tihle dva chasníci střetnout v ringu. Vítěz si z ringu odnese Interkontinentální titul WBO.