Dnes: Charlo vs Montiel o titul WBC!

Jermall Charlo má před sebou třetí obhajobu světového titulu ve střední váze. Soupeřem mu bude Juan Macias Montiel! Galerie a video z vážení v článku!

DNES – Toyota Center, Houston, USA
Střední váha
Jermall Charlo vs Juan Macias Montiel

Neporažená americká jednička a světová dvojka “Hitman” Jermall CHARLO (31-0-0, 22 KO) a mexická dvojka a světová devatenáctka “Juanito” Juan MONTIEL (22-4-2, 22 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Vážení
Jermall Charlo: 72,6 kg
Juan Macias Montiel: 72,3 kg

Jednatřicetiletý šampión získal plnohodnotný světový titul WBC před dvěma lety na galavečeru v Houstonu, kde ve dvanácti kolech vypráskal krajana Brandona Adamse. V prosinci 2019 pás poprvé obhájil, když v sedmi kolech zničil irského boxera Dennise Hogana.

Podruhé pás obhajoval loni v září na galavečeru v Connecticutu, kde ovládla duel s ukrajinským tvrďákem Sergiyem Derevyanchenkem. Nyní má před sebou obhajobu číslo tři a do cesty se mu postaví o čtyři roky mladší mexický boxer.

Juan Montiel stál naposledy mezi šestnácti provazy loni v prosinci, když v Los Angeles zdemoloval v prvním kole Američana Jamese Kirklanda. který předvedl trestuhodný výkon. Charlo je v tomto duelu velkým favoritem a vše ostatní než výhra by bylo překvapením.