DNES: Carl Frampton vs Leo Santa Cruz!

Carl Frampton vs Leo Santa CruzJiž dnes v noci nás čeká zápas dvou světových jedniček. Carl Frampton je jednička váhy super bantamové a Cruz váhy pérové, ve které se bude dnes i bojovat o titul WBA super. Po více jak dvou letech uvidíme Mikey Garciu!

DNES – Barclays Center, Brooklyn, New York – USA
⇒ STREAM ZDE ⇐
Pérová váha
Neporažená britská a světová jednička super bantamové váhy „The Jackal“ Carl FRAMPTON (22-0-0, 14 KO) vs neporažená světová a mexická jednička pérové váhy „El Terremoto“ Leo Santa CRUZ (32-0-1, 18 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBA super!
RECENZI NALEZNETE ZDE ⇐

Carl Frampton vs Leo Santa Cruz Carl Frampton vs Leo Santa Cruz Carl Frampton vs Leo Santa Cruz

Vážení
Carl Frampton: 56,7 kg
Leo Santa Cruz: 56,9 kg

Na galavečeru uvidíme poprvé v ringu od 25. ledna 2014 bývalého mistra světa super pérové váhy Mikey Garciu (34-0-0, 28 KO). Garcia měl nedobrovolnou pauzu od boxu z důvodu sporů se svou stájí TOP Rank.
Dnes ho tak po dvou a půl letech uvidíme znovu v ringu a jeho soupeřem bude Elio Rojas (24-2-0, 14 KO) z Dominikánské republiky. Rojas také dva roky nestál v ringu, ale samozřejmě ani zdaleka nedosahuje kvalit Garcii.

Vážení
Mikey Garcia: 62,6 kg
Elio Rojas: 63 kgMikey Garcia vs Elio Rojas Mikey Garcia vs Elio Rojas

Dále uvidíme souboj ve velterové váze mezi Paulem Malignaggim (35-7-0, 7 KO) a Gabrielem Bracerou (24-2-0, 5 KO)

Vážení
Paul Malignaggi: 66,5 kg
Gabriel Bracero: 67,1 kg
Paul Malignaggi vs Gabriel Bracero Paul Malignaggi vs Gabriel Bracero

Na galavečeru uvidíme taky ženský titulový duel v v pérové váze, kde změří síly Amanda Serrano a Calixta Silgado! Podrobnosti najdete v samostatném článku ZDE!