DNES: Carl Frampton vs Chris Avalos o titul IBF!

Carl Frampton vs Chris AvalosDnes nás v Irském Belfastu hodně očekávaný duel mezi Carlem FRAMPTONEM (19-0-0, 13 KO) a Chrisem AVALOSEM (25-2-0, 19 KO) o titul IBF v supr bantamové váze!

Odyssey Aréna, Belfast,Severní Irsko – Velká Británie
Super bantamová váha
Neporažená Britská jednička a světová dvojka „The Jackal“ Carl FRAMPTON (19-0-0, 13 KO) a Americká jednička asvětová pětka „The Hitman“ Chris AVALOS (25-2-0, 19 KO) se dnes utkají ve 12-ti kolové bitvě o mistrovský titul IBF super bantamové váhy!

Vážení:
Frampton: 55,3 kg
Avalos: 55,2 kg

Frampton zatím ve své profi kariéře nenašel přemožitele. Po Interkontinentálním titulu IBF a Evropském titulu EBU získal loni i vysněný pás světového šampióna IBF. Nyní ho čeká první obhajoba proti vynikajícímu bijci ze Spojených států. Do přípravy si na tento duel vytáhl taky Martina Parlagiho, který s ním v lednu trénoval a není tajemstvím, že Frampton a celý jeho tým si Martina neskutečně pochvalovali – Připravil Martin Britskou hvězdu dobře? To se dozvíme po zápase!
Avalos naposledy prohrál v prosinci 2011 s kolumbijcem Jhonatanem Romerem a od té doby tvrdě maká a poráží jednoho soupeře za druhým což mu přineslo pozici Americké národní jedničky v super bantamový váze. Naposledy boxoval loni v listopady, když rozmetal v pěti kolech Mexičana Jose Cen Torrese.

Jak podle Vás dopadne tento souboj?
Carl Frampton vs Chris Avalos Carl Frampton vs Chris Avalos Carl Frampton vs Chris Avalos Carl Frampton vs Chris Avalos Carl Frampton vs Chris Avalos Carl Frampton vs Chris Avalos Carl Frampton vs Chris AvalosStream najdete ZDE!