Dnes: Cameron vs Bustos o tituly WBC a IBF!

Chantelle Cameron vs Victoria Noelia BustosNeporažená světová šampiónka super lehké váhy Chantelle Cameron bude dnes obhajovat pásy WBA a IBF. Na galavečeru také uvidíme duely Joshua Buatsi vs Craig Richards a Alen Babič vs Adam Balski o stříbrný titul WBC!

DNES – O2 aréna, Londýn, VB
Super lehká váha
Chantelle Cameron 🇬🇧🆚🇦🇷 Victoria Noelia Bustos
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená britská a světová jednička „IL Capo“ Chantelle CAMERON (15-0-0, 8 KO) a argentinská dvojka „La Leona“ Victoria BUSTOS (23-6-0, 0 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBC a IBF!

Vážení
Chantelle Cameron: 63,5 kg
Victoria Noelia Bustos: 62,3 kg

Jednatřicetiletá britská šampiónka Chantelle Cameron získala světový titul organizace WBC v říjnu 2020, když jasně vybodovala brazilskou válečnici Adrianu Dos Santos Arauju. Pás následně obhájila loni v květnu, když v pátém kole ukončila Portoričanku Melissu Hernandez.

Chantelle Cameron vs Mary McGee

Ve svém posledním duelu loni v říjnu vyzvala na domácím galavečeru v Londýně světovou šampiónku organizace IBF, Američanku Mary McGee. Cameron opět předvedla skvělý výkon a americkou šampiónku jasně přejela na body.

Nyní tak bude poprvé obhajovat oba své tituly najednou a do cesty se ji opět v Londýně postaví argentinská dvojka Victoria Noelia Bustos. Ta si od porážky z roku 2019, kdy podlehla Cecilii Braekhus připsala čtyři výhry v řadě. Naposledy letos v březnu na domácím galavečeru s velkými problémy přetlačila na body krajanku Ericu Alvarez.

Alen Babič vs Adam Balski

Alen Babič 🇭🇷🆚🇵🇱 Adam Balski
Na galavečeru uvidíme také další titulový souboj ve váze Bridgerweight. Chorvatská neporažená jednička Alen Babič (10-0-0, 10 KO) vyzve o stříbrný titul organizace WBC polskou jedničku Adama Balskiho (16-1-0, 9 KO)

Joshua Buatsi vs Craig Richards

Joshua Buatsi 🇬🇭🇬🇧🆚🇬🇧 Craig Richards
O hlavní duel večera se postarají v polotěžké váze neporažený rodák z Ghany Joshua Buatsi (15-0-0, 13 KO) a Brit Craig Richards (17-2-1, 10 KO). Zápas bude v rámci eliminace organizace WBA jejímž šampiónem je neporažený ruský válečník Dmitry Bivol (20-0-0, 11 KO), který v ostře sledovaném duelu na začátku května vybodoval mexického boxera Saula Alvareze.

Joshua Buatsi vs Craig Richards