Dnes: Bryan vs Dubois o titul WBA!

Trevor Bryan vs Daniel DuboisTrevor Bryan a Daniel Dubois mají ve Spojených státech odváženo a dnes v noci se utkají standardní světový titul organizace WBA v těžké váze!

DNES – Casino Miami Jai Alai, Miami, USA
Těžká váha
Trevor Bryan 🇺🇸🆚🇬🇧 Daniel Dubois
Přímý přenos na DonKingPPV!

Neporažená americká sedmička a světová sedmatřicítka Trevor BRYAN (22-0-0, 15 KO) a britská šestka a světová dvacítka „Dynamite“ Daniel DUBOIS (17-1-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o standardní pás organizace WBA!

Vážení:
Trevor Bryan: 117,7 kg (29.1.2022 – 121,6 kg)
Daniel Dubois: 109,5 kg (29.8.2021 – 108 kg)

Dvaatřicetiletý šampión Trevor Bryan získal titul loni v lednu, kdy v jedenáctém kole ukončil bývalého světového šampióna Bermane Stiverna. Letos v lednu pás obhájil, když ve vyrovnaném duelu přetlačil těsně na body krajana Jonathana Guidryho. Nyní tak má před sebou druhou obhajobu a do cesty se mu postaví jednoznačně nejtěžší soupeř kariéry, čtyřiadvacetiletý prozatímní šampión z Velké Británie „Dynamite“ Daniel Dubois.

Trevor Bryan vs Daniel Dubois

Ten získal prozatímní světový titul loni v červnu, když na domácím galavečeru ve druhém kole knockoutoval Rumuna Bogdana Dinu. Vítěz tohoto duelu se stane povinným vyzývatelem hlavního šampióna organice, kterým je neporažený Ukrajinec Oleksandr Usyk. Ten má však před sebou odvetu s Anthony Joshuou, která se bude pravděpodobně konat v srpnu.

Jak jsme již psali, manažer Trevora Bryana, kontroverzní Don King vyhrál výběrové řízení na pořádání zápasu o regulérní světový titul organizace WBA v těžké váze. Vítězná nabídka od amerického promotéra činila 3,11 milionu dolarů.

Trevor Bryan vs Daniel Dubois

Částka bude rozdělena 55 ku 45 ve prospěch Američana. Aukce se zúčastnil i Frank Warren, který nabídl „pouze“ 2,5 milionu dolarů. Nicméně King podal na organizaci WBA žalobu, protože se mu nelíbí procentuální rozdělení peněz. Neočekává se však, že by měl šanci na úspěch.


Mallpay Proboxing