Dnes: Briedis vs Perez o titul WBC!

Již dnes večer nás čeká titulový zápas v křížové váze o světový pás WBC mezi Mairisem Briedisem a Mike Perezem! Duel je zároveň dalším čtvrtfinálovým zápasem pod hlavičkou World Boxing Super Series! Video z vážení, stream!

Dnes – Aréna Riga, Riga, Lotyšsko
⇒ Stream ZDE ⇐
Křížová váha
Mairis Briedis vs Mike Perez
Neporažená lotyšská jednička a světová dvojka Mairis BRIEDIS (22-0-0, 18 KO) a kubánská dvojka “The Rebel” Mike PEREZ (22-2-1, 14 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBC! Vítěz postoupí do semifinálového boje WBSS proti šampiónovi WBO Oleksandrovi Usykovi!

Briedis získal pás letos 1. dubna, když v kvalifikačním zápase na WBSS jasně vybodoval Marco Hucka  118:109 – 117:110 a 116:111. V zápase se bojovalo také o pás IBO, ale Briedis o něj neměl zájem a tak jeho tým nezaplatil této organizaci poplatky a titul se uvolnil do zápasu  Kevin Lerena vs Youri Kayembre Kalenga, které překvapivě ovládl na body Afričan Kevin Lerena.

Mike Perez se letos vrátil mezi šestnáct provazů po dvouleté pauze, během které byl zavřený v tělocvičně a shodil neuvěřitelných 20 kilogramů a přešel tak do křížové váhy. V té si jako předkrm naservíroval slovenskou jedničku Viktora Biščáka, kterého ukončil po 29 vteřinách. nyní ho tak čeká ostrý zápas po svém návratu do ringu a bude to mít hodně těžké!

Kdo vyzve neporaženého ukrajinského šampióna, světovou jedničku a držitele titulu WBO Oleksandra Usyka (13-0-0, 11 KO)?