Dnes: Breazeale vs Walin!

Američan Dominic Breazeale se dnes v noci utká se švédským boxerem Otto Wallinem ve dvanácti kolech. Galerie a video z vážení v článku!

DNES – Mohegan Sun Casino, Uncasville, USA
Těžká váha
Dominic Breazeale vs Otto Wallin

Americká šestka “Trouble” Dominic BREAZEALE (20-2-0, 18 KO) a švédská jednička Otto WALLIN (21-1-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě!

Vážení
Dominic Breazeale: 118,5 kg (18.5.2019 – 115,8 kg)
Otto Wallin: 109 kg (15.8.2020 – 109,7 kg)

Pětatřicetiletý Dominic Breazeale navážil o tři kilogramy více než před dvěma lety v posledním zápase s tehdejším šampiónem Deontayem Wilderm. “Trouble” směle vyzval Wildera o titul, ale zápas skončil dřív než začal a Wilder jej knockoutoval hned v úvodním kole. Od té doby Breazela v ringu nestál. Američan mezi profesionály prohrál pouze dvakrát a to s již zmíněným Wilderem a také s Anthony Joshuou v roce 2016.

Třicetiletý Otto Wallin si s váhou polepšil o necelé jedno kilo a vypadá ve skvělé formě. Naposledy boxoval loni v srpnu, kdy v pátém kole ukončil amerického boxera Travise Kauffmana. Wallin má na svém kontě pouze jedinou porážku, kterou mu uštědřil britský šampión Tyson Fury v září 2019. Nicméně Wallin dělal Furymu velké problémy a stále volá po odvetě.

Podle sázkových kanceláří je jasným favoritem švédský boxer, na kterého je vypsán kurz 1,4 a na výhru amerického boxera 3,09. Nicméně my očekáváme tvrdou bitvu, kterou může vyhrát kdokoliv z nich.