Dnes: Bivol vs Richards o pás WBA!

Dmitry Bivol se dnes po pěti obhajobách klasického pásu WBA v polotěžké váze utká o plnohodnotný titul WBA super. Na galavečeru v Manchesteru vyzve domácího Craiga Richardse. Přímý přenos na DAZN!

DNES – Manchester Arena, Manchester, VB 
Polotěžká váha

Dmitry Bivol vs Craig Richards
Přímý přenos na DAZN

Neporažená ruská a světová dvojka Dmitry BIVOL (17-0-0, 11 KO) a britská čtyřka a světová osmadvacítka “Spider” Craig RICHARDS (16-1-1, 9 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový pás WBA super!

Vážení
Dmitry Bivol: 79 kg
Craig Richards: 79 kg

Třicetiletý neporažený ruský bijec Dmitry Bivol nedávno podepsal kontrakt s britským promotérem Eddie Hearnem, na dva duely a první z těchto duelů se uskuteční dnes večer.

Bivol naposledy boxoval v říjnu 2019, kdy popáté obhájil regulérní titul organizace WBA, když jasně vybodoval 120:107 a 2x 119:108 Lenina Castillona z Dominikánské republiky.

Nyní bude bojovat o plnohodnotný titul WBA super a do cesty se mu postaví domácí britský boxer Craig Richards. Ten naposledy boxoval loni v prosinci, když na domácím galavečeru ukončil před limitem do té doby neporaženého krajana Shakana Pitterse a získal britský titul BBBofC.