DNES : Anthony Crolla se pokusí zastavit přízrak jménem Vasiliy Lomachenko!

Dnes si to v Los Angeles ve Staples Center rozdají jedni z nejlepších mužů lehké váhy. Světová trojka, Anthony „Million Dollar“ Crolla (34-6-3, 13 KO) bude čelit světové jedničce a šampionovi WBA a WBO, Vasiliyi „Hi-Tech“ Lomachenkovi (12-1-0, 9 KO).

Oba už si stihli pohlédnout do očí a oba už stihli okomentovat svůj další průběh kariéry v případě vítězství. Dvaatřicetiletý Brit nejede na americkou půdu rozhodně prohrát a hodlá využít svoji velkou šanci. „ Chci šokovat svět a porazit ho. Bylo by to asi jedno z největších překvapení všech dob. Je to jedinečný bojovník a já jsem musel vystřídat opravdu hodně sparingů, abych byl připravený na vše, co může použít. Měl jsem v kempu Dickense i Gavina, což jsou dva nejlepší amatéři této země. Kemp mi vyšel opravdu skvěle. Občas to bylo brutální, ale s tím musíte počítat, když bojujete s tím nejlepším mužem na planetě. Jsem perfektně připravený.“ – Hlásí před duelem Brit.

„Můj cíl je porazit tohoto chlapa a sjednotit tituly lehké váhy. Chci ostatní šampiony. Chci tituly IBF a WBC. To je můj cíl. Chci se stoprocentně střetnou s Mikeym Garciou, ale dokáže se vrátit do lehké váhy? Pokud zvládne udělat limit lehké váhy, pak tento duel opravdu chci. Nic jiného není mým cílem, než se zapsat do historie jako velký šampion.“ – Prozradil médiím jednatřicetiletý ukrajinský fenomén. Jestli zvládne porazit Crollu, tak dalším na řadě by měl být šampion IBF, Richard Commey a následně šampion WBC, Mikey Garcia. Pokud se zvládne vrátit do lehké váhy po demolici od Errola Spence.