Dnes Anglie: Fury vs Kassi a Mrázek vs Lewison!

Hughie Fury vs Fred KassiDnes nás čekají ve Velké Británie dva galavečery a my se především těšíme na zápasy mezi Hughie Furym s Fredem Kassim a Tomášem Mrázkem s Ianem Lewisonem!

DNES – Copper Box Aréna, Londýn – Velká Británie
⇒ STREAM ZDE ⇐
Těžká váha
Hughie Fury vs Fred Kassi
Neporažená britská pětka Hughie FURY (19-0-0, 10 KO) a kamerunská dvojka „Big Fred“ Fred KASSI (18-4-1, 10 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o interkontinentální titul WBO!Hughie Fury vs Fred Kassi

Vážení
Hughie Fury: 104,8 kg
Fred Kassi: 105,7 kg

Hughie Fury stal letos již jednou v ringu, když změřil síly s Američanem Dominickem Guinnem, které ho jednomyslně vybodoval 100:90.
Fred Kasii naposledy boxoval loni v září a byla z toho porážka na body 92:98, 93:97a 90:100 s Dominicem Breazeale
Oba borci nyní mají možnost získat interkontinentální titul WBO, který byl v těžké váze uvolněn po aktuálním šampiónovy Tysonu Fury.

DNES – York Hall, Bethnal Green, Londýn, Velká Británie
Těžká váha
Česká dvojka Tomáš MRÁZEK (10-53-6, 5 KO) a Brit Ian LEWISON (10-2-1, 6 KO)Tomáš Mrázek

Ačkoliv má Tomáš na svém kontě mnoho proher, tak čelil opravdu světové špičce. Boxoval mimo jiné s Tysonem Fury, Hughie Fury, Tomem Schwarzem, Eddie Chambersem, Marco Huckem, Mike Perezem nebo Carlosem Takem a dalšími. Takže Tomáš se rozhodně výzev nebojí a teď stojí před další jménem Ian Lewison.
Ian Lewison se vrací do ringu po skoro dvouleté pouze, takže těžko odhadovat v jaké bude formě, každopádně Tomášovi držíme pěsti!