Dnes: Andrade vs Williams o pás WBO!

Demetrius Andrade má dnes před sebou čtvrtou obhajobu světového titulu WBO ve střední váze. Dokáže Liam Williams zastavit amerického šampióna? Přímý přenos na DAZN!

DNES – Seminole Hard Rock Hotel and Casino, USA
Střední váha
Demetrius Andrade vs Liam Williams
Přímý přenos DAZN

Neporažená americká dvojka a světová pětka Boo.Boo” Demetrius ANDRADE (29-0-0, 18 KO) a britská trojka a světová devítka “The Machine” Liam WILLIAMS (23-2-1,18 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBO!

Vážení
Demetrius Andrade: 72,3 kg
Liam Williams: 72,6 kg

Americký šampión střední váhy, dvaatřicetiletý Demetrius Andrade přešel do střední váhy v roce 2017 jako šampión v super velterové váhy a získal titul hned v druhém zápase, když v říjnu 2018 jasně vybodoval Namibijce Waltera Kautondokwa.

Andrade následně pás třikrát obhájil, když postupně zlikvidoval soupeře Artura Akavova, Macieje Suleckiho a naposled loni v lednu ukončil v devátém kole irského boxera Luke Keelera.

Následně WBO nařídila, že se musí jeho tým domluvit do konce ledna s povinným vyzyvatelem, Britem “The Machine” Liamem Williamsem. Ten naposledy boxoval loni 10. října, kdy v prvním kole knockoutoval krajana Andrewa Robinsona.

Na včerejším oficiální vážení to mezi oběma borci hodně vřelo a očekává se tvrdá bitva. Favoritem je jednoznačně domácí šampión, ale Williams rozhodně nepřijel do Spojených států prohrát. Má sice na svém kontě dvě porážky, ale ty mu před čtyřmi lety uštědřil krajan Liam Smith, jinak jej nikdo nedokázal porazit.


Na galavečeru uvidíme ještě jeden titulový souboj, ve kterém se utkají borci ze super střední váhy Carlos Gongora (19-0-0, 14 KO) a Christopher Pearson (17-2-0, 12 KO). Vítěz si z ringu odnese světový titul organizace IBO!