Anderson Silva 87,2 kg vs Tito Ortiz 90,7 kg!

Anderson Silva a Tito Ortiz se dnes utkají v osmikolové bitvě na galavečeru v americké Floridě! Přímý přenos na FiteTV. Galerie a video z vážení v článku!

DNES – Seminole Hard Rock Hotel, Florida, USA
Křížová váha
Anderson Silva vs Tito Ortiz
Přímý přenos na FITE TV!

Vážení
Anderson Silva: 87,2 kg
Tito Ortiz: 90,7 kg

Šestačtyřicetiletá brazilský zápasník „Spider“ Anderson Silva (2-1-0, 1 KO) v dobách své největší slávy vládl střední váze největší MMA organizaci UFC, kde za svou kariéru nasbíral celkově 18 výher a 7 porážek. Všechny porážky však přišli až na konci kariéry.

V profesionálním boxu debutoval už v roce 1998, když v prvním kole prohrál s krajanem Osmarem Luizem Teixeirou. Do ringu se poté vrátil až v roce 2005, když ve druhém kole ukončil dalšího krajana Julia Cesara De Jesuse. Naposled boxoval v červnu, když překvapivě přeboxoval legendárního Julia Cesara Chaveze.

Dnes v noci změří síly s dalším bývalým fighterem UFC a Bellatoru, Američanem Tito Ortizem. Ten naposledy zápasil v MMA pod menší americkou organizací Combate Americas v prosinci 2019, kdy utáhl v prvním kole Alberta El Patróna z Mexika. V UFC má na svém kontě 26 zápasů a v Bellatoru 4.Americký fighter je tak dva roky bez profesionálního duelu.