Dnes: Alvarez vs Yildirim o tituly WBA a WBC!

Saul “Canelo” Alvarez a Avni “Mr. Robot” Yildirim se dnes v noci utkají o tituly WBA a WBC. Galerie a video z vážení v článku! Přímý přenos bude vysílat streamovací služba DAZN!

DNES – Hard Rock Stadium, Miami, USA
Super střední váha
Saul Alvarez vs Avni Yildirim

Mexická a světová jednička “Canelo” Saul ALVAREZ (54-1-2, 36 KO) a turecká jednička a světová devítka “Mr. Robot” Avni YILDIRIM (21-2-0, 12 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o tituly WBA super a WBC!

Vážení
Saul Alvarez: 76 kg
Avni Yildirim: 76 kg

Alvarez se loni v prosinci vrátil do super střední váhy aby vyzval šampióna organizace WBA Calluma Smitha (27-1-0, 19 KO). Toho jasně vybodoval a uštědřil mu první porážku kariéry. Kromě titulu WBA získal také uvolněný titul WBC.

Dnes má před sebou obhajobu a do cesty se mu postaví turecký “Robot” Avni Yildirim. Ten boxoval naposledy loni v únory, kdy v souboji o titul WBC prohrál na body 2×94:96 a 98:92.

Od té doby v ringu nestál a důvodem byl doping. Dva měsíce po prohraném duelu s Anthony Dirrellem neprošel dopingovou kontrolou na dvě zakázané látky a dostal od sportovní komise stopku. Nicméně WBC jej dále ponechala jako povinného uchazeče o světový titul.