Dnes: Akhmadaliev vs Rios o pásy WBA a IBF!

Murodjon Akhmadaliev vs Ronny RiosSan Antonio nabídne také velmi zajímavou titulovou bitvu v super bantamové váze Murodjon Akhmadaliev vs Ronny Rios! Přímý přenos na DAZN!

DNES – Tech Port Arena, San Antonio, USA
Super bantamová váha
Murodjon Akhmadaliev 🇺🇿🆚🇺🇸 Ronny Rios
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená uzbecká jednička a světová čtyřka „MJ“ Murodjon AKHMADALIEV (10-0-0, 7 KO) a americká pětka a světová šestka Ronny RIOS (33-3-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly WBA super a IBF!

Vážení
Murodjon Akhmadaliev: 54,9 kg
Ronny Rios: 55,2 kg

Sedmadvacetiletý uzbecký šampión Murodjon Akhmadaliev získal pásy WBA super a IBF před dvěma lety, když přetlačil v těžké bitvě na body tehdejšího šampióna Daniela Romana. Oba pásy loni dvakrát obhájil, když nejprve na domácí půdě v Taškentu vyprovodil v pěti kolech Japonce Ryosuke Iwasu a následně v USY vybodoval Jose Velasqueze z Čile.

Murodjon Akhmadaliev vs Ronny Rios

Nyní má před sebou třetí obhajobu a jeho soupeřem bude dvaatřicetiletý americký boxer Ronny Rios. Američan naposledy boxoval loni v únoru, když udolal na body Kolumbijce Oscara Negreta. Od té doby v ringu nestál a vrací se rovnou do titulové bitvy.

Zdali dokáže zastavit rozjetého Murodjona Akhmadalieva je ve hvězdách a nevěřímu ani sázkové kanceláře s kurzem 6,70. Na úřadujícího šampióna je kurz 1,13 a je tak velkým favoritem tohoto duelu.

Jesse Rodriguez vs Wisaksil Wangek