Dnes: Adamek vs Kassi o polský titul!

Tomasz Adamek vs Fred KassiDnes večer nás čeká velmi zajímavý duel těžké váhy mezi polskou legendou Tomaszem Adamkem a Američanem Fredem Kassim o mezinárodní polský titul! Galerie a video z vážení! 

DNES – Čenstochová, Polsko
Těžká váha
Tomasz Adamek vs Fred Kassi
Polská dvojka “Goral” Tomasz ADAMEK (51-5-0, 30 KO) a kamerunská jednička “Big” Fred KASSI (18-6-1, 10 KO) se utkají v desetikolové bitvě o mezinárodní polský titul na Polsat Boxing Night!

Tomasz Adamek vs Fred Kassi ENG

Vážení
Tomasz Adamek: 101,1 kg (24.6.2017 – 99,6 kg)
Fred Kassi: 92,8 kg (19.8.2016 – 107,6 kg)

Jak už vážení napovídá, tak Tomasz Adamek si drží svou průměrnou váhu okolo 100 kilogramů, ale americký boxer byl k nepoznání. V posledním zápase 19. srpna vážil přes 107 kilo a dokázal tak do dnešní bitvy shodit celkem 15 kilo, což není zrovna málo a váží tak nejméně za celou svou čtrnáctiletou profesionální kariéru a je vidět, že do přípravy na tento zápas dal úplně vše.

Tomasz Adamek vs Fred Kassi

Tomasz Adamek loni 2. dubna smolně prohrál s Američanem Ericem Molinou, nad kterým jednoznačně vedl na body, ale na konci desátého kola udělal obrovskou chybu, podcenil situaci a Molina jej tvrdě knockoutoval. S Adamkovou kariérou to vypadalo bledě, jenže polská legenda se vrátila do ringu letos 24. června proti Australanovi Solomonu Haumonovi. Toho jasně v deseti kolech vybodoval a ukázal, že ve čtyřiceti letech ještě z daleka nepatří do starého železa.

Tomasz Adamek vs Fred Kassi

 

Nyní jej čeká Kamerunec Fred Kassi, který neprožívá rozhodně šťastné sportovní období. Z posledních pěti zápasů prohrál čtyři a v jednom pouze remizoval s Chrisem Arreolou. Naposledy stál v ringu loni 19. srpna, když jej ve třech kolech zbil ranař Jarrell Miller. Nicméně podle již zmiňovaného vážení chce opět všem dokázat, že je zpět. Povede se mu to?

Tomasz Adamek vs Fred Kassi