Dnes: Abraham Nova vs Steve Geffrard!

Abraham Nova vs William EncarnacionPortorický boxer Abraham Nova se dnes utká ve svém dalším duelu s Williamem Encarnacionem z Dominikánské republiky. Video z vážení v článku!

DNES – Turning Stone Resort & Casino, Verona, USA
Super pérová váha
Abraham Nova 🇵🇷🆚🇩🇴 William Encarnacion

Neporažená americká devítka a světová čtyřiatřicítka „el Super“ Abraham NOVA (20-0-0, 14 KO) a dvojka Dominikánské republiky William ENCARNACION (19-1-0, 15 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Vážení
Abraham Nova: 57,5 kg
William Encarnacion: 57,6 kg

Osmadvacetiletý rodák z Portorika boxující za Spojené státy Abraham Nova v loňském roce stihl pouze jeden duel, když v srpnu zdolal na body filipínského boxera Richarda Pumicpice. Dnes by chtěl odstartovat stíhací cestu za světovým titulem

Abraham Nova vs William Encarnacion

Tu mu bude chtít překazit boxer z Dominikánské republiky William Encarnacion. Ten se vrací mezi šestnáct provazů po roční pauze. Naposledy boxoval v prosinci 2020, když jednoznačně vybodoval na domácím galavečeru Donny Garciu.

V nedávném rozhovoru Nova prozradil plány na letošní rok „„Prvním krokem bude souboj s Encarnacionem. Bude to samozřejmě těžký duel, byl v olympijským týmu v roce 2012, umí dobře boxovat, ale já jsem lepší. Chci zápas ukončit co nejdříve a jít dál. Nejsem placený za přesčasy, takže musím podat co nejlepší výkon“. říká portorický boxer žijící dlouhodobě ve Spojených státech

A dodává „Jsem vysoko v žebříčku a celá moje kariéra se vyvíjí přesně podle plánu a pokud to tak půjde dál, můžu dosáhnout nejvyšších pozic. Opravdu cítím, že se letos stanu novým světovým šampiónem, jsem schopný porazit kohokoliv“.

Hlavním duelem galavečeru bude souboj Smith vs Geffrard o světový titul organizace WBO v polotěžké váze. Podrobnosti ZDE.


Yoka se utká s Hrgovičem ⇒ ZDE
Klitschko a Fury na sebe útočí na sociálních sítích ⇒ ZDE

Vémola ohlásil rozchod kvůli nevěře ⇒ ZDE
Martinez vs Warrington 2 o titul IBF ⇒ ZDE
Okolie vs Cieslak o titul WBO ⇒ ZDE
Video: Juráček vs Pukač na Oktagon 30 ⇒ ZDE
Parker dostal od Hrgoviče směšnou nabídku ⇒ ZDE
Joshua přiznává že Usyk byl nad jeho síly ⇒ ZDE
Opustí Derecka Chisoru jeho trenér? ⇒ ZDE
Smith vs Johnson 15. ledna o titul WBO ⇒ ZDE
Knockout roku – Jiří Procházka ⇒ ZDE

Žebříčky organizací WBA, WBO, WBC a IBF ⇒ ZDE
Don King opět odstavil Manuela Charra ⇒ ZDE
Canelo nechává výběr soupeřů na trenérovi ⇒ ZDE
Neskutečná štípaná Vykhryst vs Kiladze ⇒ ZDE
Jake Paul brutálně sestřelil šampióna UFC ⇒ ZDE
Kdo je Jake Paul? ⇒ ZDE