Dnes: 2 titulové bitvy v Ústí nad Labem!

Tomáš Šálek a Michal Reissinger se dnes utkají o český titul v těžké váze a Ondřej Budera a Robert Rácz o český titul v super střední váze. Přímý přenos na Ticketstream!

DNES – Hotel Větruše, Ústí nad Labem, ČR
Super střední váha
Ondřej Budera vs Robert Rácz
Těžká váha
Tomáš Šálek vs Michal Reissinger
Přímý přenos na Ticketstream.cz

Dva titulové zápasy nabídnou dnes večer promotéři Lukáš Konečný a Michal Dittrich. V tom prvním se utkají česká jednička super střední váhy Ondřej Budera (15-21-1, 8 KO) a slovenská jednička Robert Rácz (24-2-0, 21 KO). Pro českého bijce to bude letos druhá titulová bitva. V červenci přetlačil na body Michala Rybu a získal český titul v polotěžké váze, teď by chtěl získat i pás v super střední váze a do cesty se mu postaví slovenský tvrďák Roobert Rácz, jež má tři výhry v řadě a chtěl by dnes přidat čtvrtou.

V hlavním duelu večera se proti sobě postaví domácí Tomáš Šálek (15-3-0, 13 KO) a legenda bojových sportů Michal Reissinger (2-0-0, 2 KO), pro kterého to bude teprve třetí duel v boxu. Šálek již jednou o český titul bojoval, ale v roce 2019 nestačil na veterána Pavla Šoura, který jej jednoznačně porazil na body. Jenže Šour pás již déle jak rok neobhajoval a tak tu stojí třiadvacetiletý bijec před novou šancí.

Atomová váha
Fabiana Bytyqi vs Farah El Bousairi
Křížová váha
Václav Pejsar vs Jozef Jurko
Přímý přenos na Ticketstream.cz

Na galavečeru se představí také neporažená světová šampiónka v atomové váze organizace WBC Fabiana Bytyqi (17-0-1, 5 KO), která se utká v šestikolové netitulové bitvě s Farah El Bousairi (3-0-0) z Maroka. Dále uvidíme ve velmi zajímavém duelu českou dvojku křížové váhy Václava Pejsara (17-11-0, 14 KO), který se utká se slovenskou dvojkou Jozefem Jurkem (8-3-0, 6 KO), který se před třemi měsíci blýskl vítězstvím nad Stanislavem Eschnerem.