Dmitry Bivol veřejně vyzval Canela Alvareze! Ruský šampion je ochotný zhubnout do super střední váhy!

Aktuální šampion WBA a světová trojka polotěžké váhy Dmitry Bivol (17-0-0, 11 KO) je ochotný zhubnout do super střední váhy, kde by se chtěl střetnout s mexickou hvězdou Saulem „Canelo“ Alvarezem (53-1-2, 36 KO).

O nejlepšího boxera napříč všemi vahami Saula Alvareze je rozhodně velký zájem. Devětadvacetiletý Mexičan je totiž chodícím balíkem peněz a každý, kdo s ním zkříží své rukavice, dostane životní výplatu. O to však aktuálnímu šampionovi WBA polotěžké váhy rozhodně nejde. Dmitry Bivola spíše láká zápis do historických tabulek a tak „Canela“ veřejně vyzval. „Řekl jsem již před rokem, že jsem ochotný zhubnout do super střední váhy, abych se utkal s Alvarezem. Neustále trénuji i přes krizi ohledně koronaviru a jsem připravený okamžitě naskočit do souboje. Vím, že i on se pečlivě připravuje, protože sleduji jeho účty na sociálních sítích.“ – Rozpovídal se Bivol.

„Vím, že můj tým je schopný se domluvit s Golden Boy Promotions. Jsme připraveni bojovat za rozumných finančních podmínek. Můj tým chápe, že na rozdíl od jiných boxerů mi nejde o peníze, ale chci čelit tomu nejlepšímu, co profesionální box momentálně nabízí. Jsem si jistý, že toho chlapa dokážu porazit a finanční odměny přijdou až po tomto duelu.“ – Hlásí odhodlaně Bivol. Je ovšem otázkou, jestli Alvarez o tento duel bude mít zájem. Oba borci sice patří pod streamingový gigant DAZN, ale Rus rozhodně není velkým finančním tahákem. Navíc Canelo má již domluvený třetí souboj s kazašským knockoutérem Gennady Golovkinem. Ovšem možná do budoucna je toto velice zajímavý duel.