Dmitry Bivol i Oleksandr Usyk věří Furymu v odvetě s Wilderem!

Aktuální král polotěžké váhy Dmitry Bivol (17-0-0, 11 KO) a bývalý král křížové váhy Oleksandr Usyk (17-0-0, 13 KO) věří v odvetné bitvě mezi Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO) a šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) britskému borci.

„Styl Tysona Furyho se mi velice líbí. Je velice zajímavý a je vždy radost se na něj dívat. Jeho box je velice technický, skoro až bezchybný. Hlavně musí být v dobře kondici pokud chce vyhrát. Jestli bude ve stejné formě jako minule, tak by ho Wilder mohl porazit. Musí přijít lepší, než byl v prvním souboji.“ – Rozpovídal se aktuální král polotěžké váhy a držitel pásu WBA (Super). A podobně mluvil i třiatřicetiletý Ukrajinec Oleksandr Usyk, jenž sjednotil křížovou váhu a v minulém roce přestoupil mezi obry, kde zapsal úvodní vítězství nad americkým veteránem Chazzem Witherspoonem.

„V prvním souboji jsem věřil Furymu a v druhém souboji mu věřím ještě více. Má mnohem více dovedností, než Wilder. Na to, jak je veliký, je hodně šikovný.“ – Věří fenomenální olympijský vítěz z Londýna. Obrovitý Brit je favoritem i sázkových kanceláří, ale kdo nakonec ovládne ostře sledovanou odvetu se dozvíme až 22.2.2020, kdy oba borci vstoupí do ringu v lasvegaském MGM Grand.