Dillian Whyte zkritizoval výběr soupeře Tysona Furyho.

Aktuální světová čtyřka a britská trojka těžké váhy, Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (25-1-0, 18 KO), zkritizoval výběr soupeře svého krajana Tysona „Gypsy Kinga“ Furyho (27-0-1, 19 KO). Ten má v plánu červnovou bitvu s Tomem Schwarzem (24-0-0, 16 KO).

Dillian Whyte je očividně zklamán, stejně jako většina fanoušků, výběrem soupeře britského obra. Tyson Fury se totiž chystá do ringu 15.6.2019 s teprve čtyřiadvacetiletým talentem, Tomem Schwarzem. Podle třicetiletého Brita by se měl obr z Wilmslow stydět za tento výběr a měl by boxovat s daleko kvalitnějšími soupeři. S čímž většina fanoušků po celém světě s Whytem souhlasí a jistě musí každý uznat, že jako náhrada za odvetu s Wilderem je Schwarz opravdu velké zklamání. Ovšem nikdo by neměl podceňovat tohoto mladíka, jelikož někdy dravé mládí dokáže hodně potrápit a zle zaskočit favorita souboje.


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz


„Měl by se stydět za to, že bude bojovat proti Tomu Schwarzovi. Jsi světová čtyřka, tak proč sakra bojuješ s Tomem Schwarzem? Jsou v žebříčku lepší kluci, se kterými by jsi měl bojovat. Říkal jsi, že budeš bojovat kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. Může mi tedy někdo vysvětlit proč proboha bojuješ s Tomem Schwarzem? Ale víš co, já to chápu. Měl jsi tvrdý souboj s Wilderem a potřebuješ snadné sousto. Schwarz není na tvé úrovni a bude to snadné vítězství. Každý bojovník občas potřebuje snadné vítězství. Já bych tě poslal k zemi.“ – Vzkázal prostřednictvím médií Whyte.