Dillian Whyte: Viděl jsem jak Klitschko tvrdě knockoutoval Wildera!

Vztahy mezi aktuálním šampionem WBC v těžké váze Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) a jeho povinným vyzývatelem Dillianem „The Body Snatcher“ Whytem (27-1-0, 18 KO) se přiostřují.

Vztahy mezi šampionem WBC Deontayem Wilderem a jeho povinným vyzývatelem Dillianem Whytem nebyly nikdy růžové. Jednatřicetiletý Brit totiž figuruje na postu povinného vyzývatele od konce roku 2017, kdy zdolal ve dvanácti kolech Roberta Heleniuse. Od té doby neprohrál, ale titulové šance se nikdy nedočkal, což jej hodně frustruje. Jednou za čas se tak slovně pustí do čtyřiatřicetiletého Američana, aby trošku rozvířil vody. Tentokrát přispěchal Whyte s hodně pikantní historkou, jenž se datuje do roku 2012. V té době byl spolu s Deontayem Wilderem v kempu u Wladimira Klitschka, který podle slov Brita, brutálně knockoutoval rodáka z Alabamy.

„Viděl jsem Wildera knockoutovaného. Wladimir jej knockoutoval. Vím přesně, co se stalo, protože jsem to viděl. Snažil se na Wlada tlačit a tvrdě jej trefit, jenže Klitschko prohodil nohy, vyhnul se jeho úderům, zasáhl tvrdou zadní na spodek, kterou dokončil brutální levý hák. Wilder jen rozhodil ruce a bylo po něm. Nešlo o žádný knockdown. Byl tvrdě vypnutý. Hezky se pak třepal na zemi. Pravděpodobně proto s ním nikdy nechtěl bojovat. Wlad chtěl, ale Wilder se mu vyhýbal.“ – Vypustil Whyte do světa hodně zajímavý příběh.