Dillian Whyte varuje Oleksandra Usyka: Nepodceňuj Derecka Chisoru!

Držitel prozatímního pásu WBC a aktuální světová šestka Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (27-1-0, 18 KO) varuje Oleksandra Usyka (17-0-0, 13 KO) před Dereckem „WAR“ Chisorou (32-9-0, 23 KO).

Podle Eddieho Hearna je souboj mezi bývalým nesporným králem křížové váhy Oleksandrem Usykem a aktuální světovou desítkou těžké váhy Dereckem Chisorou hotový. Nyní se již čeká pouze na datum a místo konání v němž oba chasníci změří svoje síly. Podle prozatímního šampiona WBC Dilliana Whyta však ukrajinskou hvězdu nečeká rozhodně snadná práce a zrovna jednatřicetiletý rodák z Jamajky ví, o čem mluví, jelikož v minulosti dvakrát změřil síly se šestatřicetiletým rodákem ze Zimbabwe. V roce 2016 s obtížemi Chisoru vybodoval v poměru 115-114, 115-113 a 114-115. O dva roky později si Whyte vedl již lépe, když krajana knockoutoval v jedenáctém dějství.

„Myslím si, že Usyk dokáže Chisoru vybodovat, ale pokud bude Dereck ve formě, jakože jsem si jistý, že ve formě bude, tak to může být také ošklivé překvapení, nebo alespoň hodně těžká noc pro Usyka. Řeknu to narovinu. Nepodceňuj Derecka, protože jestli je ve formě a motivovaný, tak to bude fakt těžká práce. Usyk sice v souboji s Witherspoonem ukázal, že je rychlý a šikovný, ale Chazz byl před tímto soubojem v podstatě v důchodu. Takže ano, opravdu si myslím, že Chisora může vyhrát a já mu rozhodně fandím.“ – Rozpovídal se Whyte o blížícím se duelu svých stájových kolegů.