Dillian Whyte si to rozdá s Oscarem Rivasem o dočasný titul WBC?

Podle slov Eddieho Hearna by se měl jeho svěřenec, Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (25-1-0, 18 KO), utkat v červencové bitvě s Oscarem „Kaboom“ Rivasem (26-0-0, 18 KO) o dočasný titul WBC.

Podle slov britského promotéra a šéfa stáje Matchroom Boxing, Eddieho Hearna, by se měl Dillian Whyte střetnout s Oscarem Rivasem o dočasný titul WBC. Pokud by souboj dvou těžkých vah, jenž obstarají hlavní událost večera, byl o dočasný titul, pak z něj vzejde další povinný vyzývatel aktuálního šampiona této organizace, Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera, což rozhodně nebude na škodu, jelikož oba bijci mají své nesporné kvality. Rivas je neporaženým bijcem a světovou čtrnáctkou těžké váhy. Navíc je neskutečně šikovným a dynamickým borcem.

Whyte své kvality prokázal již několikrát, když dokázal dvakrát zdolat Derecka Chisoru, ale také porazil Roberta Heleniuse, Lucase Browna, či bývalého světového šampiona WBO, Josepha Parkera. Jednatřicetiletý rodák z Jamajky je navíc držitelem stříbrného pásu WBC a na svoji titulovou šanci čeká přes 600 dní. Otázkou je, jestli federace WBC do tohoto duelu pustí dočasný pás, jelikož by tím zřejmě posunula hodně zajímavou odvetu mezi Wilderem a Furym až na letní termín příštího roku. Což se zřejmě nebude moc líbit prezidentovi WBC, Mauriciu Sulaimanovi, který o odvetu britského obra s alabamským šampionem hodně stojí.