Dillian Whyte se střetne s Oscarem Rivasem 20.7.2019!

Včerejší noc v londýnské O2 Aréně přinesla nejen kvalitní bitvy, ale i jedno hodně zajímavé oznámení, na které čekalo hodně fanoušků těžké váhy. Eddie Hearn oznámil dalšího soupeře pro Dilliana Whyta (25-1-0, 18 KO).

Začátkem tohoto roku to vypadalo, že se dočkáme velké odvety mezi Dillianem Whytem a králem těžké váhy, Anthonym Joshou. Jenže jednání ztroskotala na finanční stránce, se kterou Whyte nesouhlasil. Rodák z jamajského Port Antonia následně ostrouhal i při námluvách s alabamským knockoutérem a šampionem WBC, Denotayem Wilderem. Organizace WBC totiž určila za povinného vyzývatele Dominica Breazeala. Britský raubíř se následně ocitl úplně bez soupeře a několikrát se posunul i termín jeho návratu do ringu.

Nyní je již jasno. „The Body Snatcher“ se vrátí do ringu 20.7.2019 v londýnské O2 Aréně, kde se střetne s neporaženým kolumbijským válečníkem a světovou čtrnáctkou, Oscarem „Kaboom“ Rivasem. „Bude to skvělý boj. Oba nedávno zaznamenali velkolepé knockouty. Rivas má chuť ukradnout Whytovi pozici a stát se povinným vyzyvatelem skrze WBO a WBC, ale O2 Aréna se stala nedobytnou pevností Dilliana. Těšte se, protože je pro vás připravena další skvělá válka.“ – Láká fanoušky Eddie Hearn.