Dillian Whyte nadále rýpe do Andyho Ruize: Nechtěl jsi souboj za pět milionů! Jsi jen tlusťoch bez srdce!

Prozatímnímu šampionovi WBC Dillianu „The Body Snatcher“ Whytovi (27-1-0, 18 KO) začíná karanténa přerůstat přes hlavu. Britský válečník totiž každý den vyzývá na souboj někoho jiného!

Prozatímní šampion WBC a světová sedmička těžké váhy Dillian Whyte má na 4.7.2020 naplánovaný souboj s ruským veteránem Alexanderem „Ruským Vítězem“ Povetkinem (35-2-1, 24 KO), což mu však rozhodně nebrání v tom, aby vyzýval další bojovníky. V posledních dnech má dvaatřicetiletý rodák z Jamajky nejvíce spadeno na bývalého šampiona Andyho „Destroyer“ Ruize Jr. (33-2-0, 22 KO). „Nabídli jsme Ruizovi za souboj v Americe pět milionů dolarů a on to odmítl. Je to jen malý tlustý chlapec bez srdce a odvahy.“ – Rýpal Whyte směrem ke světové šestce. „Odmítám se s tebou bavit přes sociální sítě. Nenabídli jste mi pět milionů dolarů. Je to lež!“ – Usměrňoval britského chasníka Ruiz.

„Eddie se pokusil ten souboj domluvit a nabízel ti čtyři miliony dolarů, ovšem s tím, že pokud ti to nestačí, tak je ochotný ti nabídnout pět milionů dolarů. Takže nepřekrucuj fakta, protože rozpočet pro tvoji výplatu byl pět milionů dolarů.“ – Nenechal se odbýt „The Body Snatcher“. I na to Ruiz našel odpověď. „Dobře. Nemám problém se domluvit. Minule jsem měl trošku nadváhu a potřebuji chvíli, abych se dostal zpět do formy, ale ty jsi na tom nebyl o moc líp v souboji s Wachem. Všude hlásíš, že jsem snadná práce, tak pojď bojovat a vydělej si peníze snadnou prací. Hodně lidí o mě může říkat špatné věci, ale rozhodně by nikdo neměl tvrdit, že jsem snadná práce, nebo že jsem zbabělec.“ – No situace je mezi oběma borci celkem napjatá a začíná to vypadat, že Brit si nakonec vydupe souboj s americko-mexickým „Ničitelem“.