Dillian Whyte: Můj výkon proti Povetkinovi bude úplně jiný, než jaký byl s Wachem!

Aktuální světová sedmička a prozatímní šampion WBC těžké váhy Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (27-1-0, 18 KO) se již nemůže dočkat, až zkříží rukavice s aktuální světovou pětkou Alexanderem „Ruským Vítězem“ Povetkinem (35-2-1, 24 KO).

Když Dillian Whyte vstupoval do prosincového souboje s polským obrem Mariuszem „The Viking“ Wachem (35-6-0, 19 KO), tak nebyl v příliš dobré formě. Podle slov dvaatřicetiletého Brita byla na vině kauza ohledně dopingu, ale také fakt, že se o souboji dozvěděl prakticky pár dní dopředu. Přesto si v saúdskoarabském Rijádu dokráčel k vítězství na body v poměru 2x 97:93 a 98:93. Utrápenému, leč zaslouženému. Nyní „The Body Snatchera“ čeká další velká výzva kariéry. 4.7.2020 by se měl v Manchesteru utkat s ruským veteránem Alexanderem Povetkinem, ovšem pokud pandemie koronaviru opět tento souboj nepřesune.

„Není snadné trénovat v takových podmínkách, ale musím být smířený s tím, že se datum našeho střetu může opět změnit. Přesto se snažím trénovat jak nejlépe to jde, abych 4.7.2020 byl v nejlepší možné formě.“ – Začal své povídání Whyte, který se svědomitě připravoval i na původní datum 2.5.2020. „Vím, že můj prosincový výkon s Wachem nebyl nejlepší. Tehdy jsem měl hlavu plnou myšlenek. Věděl jsem, že jsem byl neprávem obviněn za něco, co jsem neudělal. Všechno, co je ve vaší hlavě se potom promítá do bitvy. Každopádně můj výkon s Povetkinem už bude úplně o něčem jiném.“ – Ujišťuje své fanoušky borec s Brixtonu.