Dillian Whyte: Mariusz Wach má jednu z nejtvrdších brad v těžké váze!

Již o tomto víkendu vstoupí britský raubíř Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (26-1-0, 18 KO) do ringu v saúdskoarabském Rijádu. Jeho soupeřem se stane polský veterán Mariusz „Viking“ Wach (35-5-0, 19 KO).

Aréna v saúdskoarabském Rijádu je připravena na opravdu obří galavečer. Vždyť v jednom ringu se představí hned deset chasníků z těžké váhy v pěti duelech. Hlavní událost večera pak obstarají pánové Anthony „AJ“ Joshua (22-1-0, 21 KO) a Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO), jenž si to rozdají o čtyři tituly mistra světa, které říkají pane třicetiletému Američanovi s mexickými kořeny. Mezi vybranou smetánkou se objeví i jednatřicetiletý rodák z Jamajky hájící britské barvy Dillian Whyte. Aktuální světová sedmička narazí na světovou osmačtyřicítku Mariusze Wacha, ke kterému, podle svých slov, chová velký respekt.

„Jsem opravdu velice rád, že se utkám s Mariuszem Wachem v Saúdské Arábii. Ten chlap má jednu z nejtvrdších brad v těžké váze. Na tento duel jsem opravdu tvrdě dřel, takže jsem fakt rád, že jsem dostal tuto možnost.“ – Hlásí Whyte, který však stále čeká na výsledky šetření jeho dopingového prohřešku po duelu s Oscarem Rivasem. UKAD však stále mlčí a tak britský borec stále sní o svém titulovém souboji s šampionem WBC Deontayem Wilderem. „Stále směřuji svoji pozornost na titulový duel. Chtěl bych v roce 2020 konečně dostat svoji šanci, kterou si zasloužím.“ – Hlásí držitel prozatímního titulu WBC.