Dillian Whyte : Joshua se mnou nechtěl nikdy bojovat!

Fanoušci těžké váhy musí už být pěkně zmatení. Nyní přišel Dillian Whyte (25-1-0, 18 KO) s informací, že král těžké váhy Anthony Joshua (22-0-0, 21 KO) a jeho zástupce Eddie Hearn nikdy nechtěli domluvit zápas právě s ním.

Šampiona těžké váhy si pánové ze špičky této divize přehazují, jako horký brambor. Urostlý americký chasník Jarrell Miller tvrdí, že s ním Eddie Hearn jedná, ale pouze proto, aby vytvořil nátlak na dalšího britského raubíře Dilliana Whyta. Ten, dle informací, není spokojený s případnou výplatou za duel s šampionem WBO, WBA, IBF a IBO. Přitom už od konce minulého roku je zarezervovaný stadion ve Wembley a nyní to vypadá, že úplně zbytečně. „ Wembley rezervovali hodně do předu, ale mě nabídli souboj pouze na desátého ledna. Chtěl jsem s Joshuou bojovat, kdyby opravdu chtěl. Od začátku mi bylo jasné, že se chtějí domluvit s Millerem na zápas v New Yorku.“ – Vyhlásil rodák z Jamajky.

„ Samozřejmě, že jsme o tento souboj hodně usilovali, jinak bychom přece neztráceli čas s přípravou třech různých nabídek. Nedělali jsme to pro zábavu. Jenže „AJ“ je ten muž, který generuje zisk. Whyte si zaslouží jako povinný vyzývatel dvacet procent a my jsme mu nabídli mnohem víc. Podle mě si ten souboj s Joshuou opravdu zaslouží. Je to pro něj výhodná nabídka. Může se stát ze dne na den velkou hvězdou, ale to ho ani tolik nezajímá, jako peníze. Možná se ještě domluvíme, ale termín se zřejmě posune na květen, nebo červen.“ – Okomentoval situaci šéf stáje Matchroom boxing, Eddie Hearn. Jak tyto námluvy dopadnou je zatím stále ve hvězdách.