Dillian Whyte hodlá brutálně knockoutovat Oscara Rivase!

Aktuální světová šestka těžké váhy a povinný vyzývatel v rámci organizace WBC, Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (25-1-0, 18 KO) hodlá svého nadcházejícího soupeře, Oscara „Kaboom“ Rivase (26-0-0, 18 KO), brutálně knockoutovat.

Britský raubíř v tomto souboji riskuje post povinného vyzývatele v rámci organizace WBC, přesto věří, že Oscara Rivase dokáže s přehledem knockoutovat. Dvaatřicetiletý Kolumbijec však není žádným podprůměrným borcem, byť jeho rekord v profesionálním ringu není nikterak úchvatný, pokud se zaměříme na jména, jenž má v rekordu. „Jsem pravděpodobně jeden z nejvíce podceňovaných boxerů v těžké váze. Každý, kdo jde se mnou bojovat, tak mluví nesmysly. Pokaždé musejí říkat, že mě porazí. Já mám pro Rivase jen slova chvály. Ten chlap porazil v amatérech Puleva i Ruize, ale v profesionálech se zatím moc neukázal. Jeho nejcennější vítězství je s Jenningsem.“ – Rozpovídal se Brit.

„Pro něj je to hodně důležitý souboj. Myslí si, že ho podcením, ale to se nestane. Bojuji pokaždé na plno a nehodlám to nyní měnit. Takto bojuji celou svoji kariéru. Vždy, když jdu do ringu, tak myslím jen na to, jak svého soupeře ukončím. Dělám jen to, co dělat musím. Každý den tvrdě trénuji a maximálně se snažím, abych v duelu předvedl to nejlepší. Nehodlám nikoho přehlížet a vždy jdu do ringu s tím, že předvedu ještě lepší výkon než minule a je mi jedno kdo to je. Každý má jen dvě ruce a dvě nohy. Určitě se připravoval na můj levý hák, který je jeden z nejlepších v těžké váze, ale já mám i jiné údery. Levým hákem ho jen otevřu a následně spustím salvu svých ničivých úderů.“ – Prozradil svoje myšlenky jednatřicetiletý rodák u Jamajky.