Dillian Whyte: Fury je jen šašek, který říká každý den něco jiného!

Britský raubíř, Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (25-1-0, 18 KO), nevěří případnému souboji s „Gypsy Kingem“ Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO). Vzájemný souboj dvou Britů navrhla nedávno organizace WBC, jako finální eliminaci.


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz


Začátkem měsíce května se ozvala organizace WBC s nápadem eliminačního souboje mezi jednatřicetiletým rodákem z Jamajky, Dillianem Whytem a třicetiletým rodákem z Manchesteru, Tysonem Furym. „Gypsy King“ původně s návrhem nesouhlasil, jelikož on je lineární šampion a nikdo mu nebude diktovat podmínky soubojů. Navíc odvetu s Wilderem dostane tak, či tak. Jenže v minulém týdnu se karta obrátila a Fury souboj přijal, ovšem pokud půjde o diamantovou verzi pásu WBC.

„Nedávno jsem viděl váš návrh ohledně mého zápasu s Dillianem Whytem, který by měl být o prozatímní titul WBC. Jelikož jsem porazil Deontaye Wildera, i když mi to na body nedali, ale celý svět ví, jak to bylo, tak navrhuji, aby můj souboj s Dillianem Whytem byl o diamantový titul WBC, nikoliv o prozatímní. Postarám se o Dilliana a knockoutuji ho v šesti kolech. Přijímám výzvu! Pojďme na to!“ – Hlásá britský bouřlivák.

Sám Whyte na to má svůj názor a Furyho prohlášení bere s patřičnou rezervou. „Je to šašek. Každý den mluví jinak. Jeden den říká to a druhý den zase něco jiného. Nejprve řekl, že se mnou bojovat nebude, že má odvetu jistou. Nyní zase říká, že se mnou bojovat bude a pošle mě v šesti kolech na podlahu. Neustále si odporuje. Nejprve byl šampionem těžké váhy a federace vůbec nepotřeboval a nyní hlásá, že chce diamantový titul. Vždyť ty jeho řeči nedávají vůbec žádný smysl.“ – Usmívá se aktuální jednička federace WBO a WBC.