Dillian Whyte: Anthony Joshua by měl bojovat se mnou, protože Pulev je jen starý muž!

Aktuální prozatímní šampion WBC Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (27-1-0, 18 KO) vyčítá svému krajanovi a šampionovi WBA, WBO, IBF a IBO Anthonymu „AJ“ Joshuovi (23-1-0, 21 KO), že se chce utkat se starým mužem.

Aktuální prozatímní šampion WBC Dillian Whyte bude na svoji titulovou šanci čekat až do února příštího roku, což jej osobně dost štve a tak se snaží získat pozornost svého krajana a šampiona WBA, WBO, IBF a IBO Anthonyho Joshuy. Jenže i v tomto případě to má dvaatřicetiletý Brit marné. O dva roky mladší rodák z Watfordu má před sebou minimálně povinnou obhajobu s Kubratem „The Cobra“ Pulevem (28-1-0, 14 KO). Ovšem tlačit na něj bude i povinný vyzývatel v rámci WBO Oleksandr Usyk (17-0-0, 13 KO) a hojně se hovoří i o případném sjednocujícím střetu s dalším britským obrem a šampionem WBC Tysonem „The Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO). Přesto si rodák z Jamajky hájící britské barvy neodpustil pár peprných slov směrem ke svému rivalovi.

„Joshua neustále kecá o tom, jak chce se mnou bojovat, ale jsou to jen kecy. Měl by bojovat se mnou a ne s Pulevem. Ten duel nikoho nezajímá, protože Pulev je salát. Je to napůl shnilá zelenina a napůl starý muž. Navíc nebyl dobrý ani ve své nejlepší době. Má možná tak kvalitní jab, ale to je všechno. Měl jsem s Pulevem bojovat, ale ti blázni chtěli boxovat v Bulharsku. Řekl jsem jim, že za dva miliony dolarů do toho půjdu, což samozřejmě odmítli. Pak o mě prohlašovali, že se bojím. Nikdy jsem se nikoho nebál. Chci jen bojovat s těmi nejlepšími, což tenhle starý muž není. Nejsem nejlepší bojovník na světě a ani nejsem nejrychlejší, nebo nejsilnější, ale všichni ví, že svoji práci odvádím na sto procent. To je důvod, proč se mnou nechce nikdo bojovat. Ví, že se jdu do ringu pobít a nechat tam své srdce.“ – Prohlásil aktuálně sedmý muž světového žebříčku. Na titulovou šanci si však nejspíše ještě počká.